Biuletyn Informacji Publicznej
Zmień kontrast Zmień wielkość czcionki

Targowisko

Opis targowiska:
Targowisko przy ul. Kusocińskiego w Chrzanowie znajduje się przy między ulicami Krakowską a Kusocińskiego. Składa się z obiektów handlowych oraz ław handlowych. Na terenie targowiska znajdują się ogólnodostępne toalety.
MZZK jako administrator placu targowego przeprowadza przetargi na wybór firm realizujących prace porządkowe: sprzątanie, odśnieżanie, pielęgnowanie terenów zielonych, wywóz nieczystości stałych, remonty i wyburzenia.
Plac targowy czynny jest od poniedziałku do soboty od 6.00 rano. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca od 8.00 do 14.00 odbywa się Pchli Targ (bramy targowiska otwieramy o 6.00 rano).


Co można kupić?


Świeże warzywa i owoce, wyroby wędliniarskie, mięso, nabiał- jajka, drób, ryby, artykuły spożywcze i przemysłowe a także odzież i obuwie.


Oferta wynajmu:


Jeżeli chciałbyś wynająć kiosk lub stragan na placu targowym za niedużą kwotę sprawdź listę obiektów do wynajmu – kliknij tutaj –
Prowadzimy także wynajem powierzchni reklamowej na ogrodzeniu targowiska.


Więcej informacji odnośnie funkcjonowania placu targowego, wynajmu lokali handlowych można uzyskać pod numerem telefonu: 782-235-455, 32 623-31-91 lub w siedzibie MZZK ul. Garncarska 4, 32-500 Chrzanów.