Biuletyn Informacji Publicznej
Zmień kontrast Zmień wielkość czcionki

"Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku 2016"

2016-10-28

W dniu 19.10.2016r. podczas VI Forum dla Zarządców w Kielcach nasza jednostka została laureatem konkursu w kategorii: Zakłady gospodarowania nieruchomościami.

W konkursie „Lider Rynku Nieruchomości - Zarządca Roku 2016" zorganizowanym przez miesięcznik „Administrator" (czasopismo poświęcone gospodarce nieruchomościami i ich zarządzaniu) Komisja konkursowa w składzie:

  1. Andrzej Rajkiewicz - V-ce prezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii
  2. Katarzyna Czajkowska - Facility manager
  3. Grzegorz Okoński - specjalista rynku nieruchomości
  4. Sabina Augustynowicz - redaktor naczelna miesięcznika „Administrator" i portalu internetowego administrator 24.info

wyłoniła jednogłośnie i przyznała tytuł „Lider Rynku Nieruchomości - Zarządca Roku 2016" dla Miejskiego Zarządu Zasobów Komunalnych w Chrzanowie w kategorii „zakłady gospodarujące zasobami publicznymi i TBS".

W tej kategorii przyznano nagrody dla 5 podmiotów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stanąć do rywalizacji z takimi firmami jak: MPGM SA Poznań, WTBS „Kwatera" Sp. z o.o. w Warszawie, ZBM Sp. z o.o. w Bytomiu, ZBM-TBS Sp. z o.o. Zabrze.

Firmy zarządzające nieruchomościami poddały się ocenie zewnętrznej, dokumentując dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie prowadzonych inwestycji na rzecz zarządzanych nieruchomości, osiągniętej w wyniku tychże inwestycji energooszczędności, jasności przejrzystości wdrożonych w firmie procedur i standardów, prowadzonej polityki kadrowej, szkoleniowej oraz działaniach na rzecz integracji lokalnych społeczności. Przyznać trzeba, że wszystkie nagrodzone firmy czymś się wyróżniają i są to niewątpliwie firmy nietuzinkowe i każde z nich wyróżnia się czymś szczególnym spośród firm w swojej kategorii.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w październiku br. na Targach EXPO w Kielcach.

Więcej szczegółów na stronie administrator24